TRANSPLANTACE VLASŮ


WWW.NASTRLENIVLASU.COM
¨
T
RANSPLANTACE VLASŮ (Turecko - Istanbul)
V první řadě řeknu, co se týče Turecka, není se čeho bát.
Společnost se kterou spolupracujeme je na trhu více jak 20 let.
Zde jsou metody zvládnuté, zkušenosti a trojnásobně levnější cena oproti ČR, hlavní příčinou dostupnosti je to, že např. průměrný plat je v Turecku 7500-10000 Kč. Takže se není čeho bát, co se týče kvality, ba naopak.
Celková cena se vším všudy:
2800 Euro

1000 Euro - záloha 240440419/0300

1800 Euro - osobně na místě před zákrokem
LETENKY (Praha-Istanbul 2,5hod let), (Istanbul - Praha 2,5hod let) --> časový posun v Turecku je + 2hod
--> na letišti bude přistavěná limuzína, která vás odveze na hotel tam i zpět.
HOTEL - 2-3 noci se snídaní v ceně - v hotelu je to velmi hezké
obědy se objednávají na dovoz, ale doporučuji spíše zajít do restaurací okolo hotelu.
ZÁKROK
Přijede pro vás před hotel limuzína, která vás odveze na polikliniku - zde vás bude čekat osoba, s kterou budete komunikovat o všem (dodám, že velmi příjemní lidé)
a hlavně 24hod v komunikaci, alespoň já jsem měl to štěstí, ale i přátelé).
--> zavede vás do jejich kanceláří, kde podepíšete smlouvu a předáte zbytek financí 2000 euro a vyřešíte formality. Záloha předem na zákrok je 1000 euro. Celkově tedy uvedených 2800 Euro (se vším všudy) --> následovně půjdete již do studia, kde si vás převezme doktor, ,,sestry" jsou tam pánové 1. vyfotí si vás 2. zkontrolují osobně hlavu a počet folikolů předpokládaný 3. zakreslí oblasti na hlavě, kde budou doplněny kořínky 4. ostříhají vás 5. jde se na věc.
Tato společnost je úžasná tím, že když bude vaše hlava potřebovat i 9000 Folikulů a budou to mít kde brát, tak Vám dají klidně i tatový počet kořínků. Cena přitom zůstane stejná. Já osobně mám 4500 Folikulů. V ČR by mě cena stála okolo 400.000 Kč.
DOSTANETE V CENĚ:
+ PĚNA NA VLASY
+ SPECIÁLNÍ ŠAMPON
+ CERTIFIKÁT
+ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
+ POLŠTÁŘ NÁKRČNÍ
+ ROZVOZ
+ z letiště a zpět na letiště
- na zákrok a zpět - na kontrolu a zpět Minimálně 6x pro vás přijede limuzína a zaveze vás tam i zpět na dané místo. Vše v ceně. Já osobně mám 4500 folikulů, což je poměrně dost, na to, že jsem neměl úplně plešatou hlavu. Je zde opravdu skvělé to, že dávají maximum grift (folikulů/ kořínků). To jen tak každá společnost nedělá. Na sále jsem byl cca 6,5hod s jednou přestávkou na kousek sladké buchty, co mi zde dali, napít se a na wc. Nejvíce nepříjemné části jsou, lokální anestezie, která se dává, aby zákrok byl potom v pohodě a ne bolestivý a také ležet delší dobu v jedné pozici. Samotné dávání folikulů mi zase tak nevadilo. Stojí to za to !
Poprosím o telefonní číslo pokud jste mi ho ještě nedali a já vás předám na přímý kontakt přes whatsapp, chce ho na schválení a tam budete komunikovat.
+ fotografie vaší hlavy zepředu, zezadu, z boku pravé strany, z boku levé strany a shora.
Normálně řekněte, že jsem s vámi komunikoval, napsat FILIP ŠTEFLOVIČ (SF7) (je potřeba psát anglicky, pokud vám to nejde, zvládne to i translate https://translate.google.cz/?hl=cs a že se chcete domluvit na daném zákroku.
Jsou opravdu skvělí a odpoví Vám na zbytek věcí.
DOPORUČUJI
Nejlepší období na zákrok je LEDEN, ÚNOR, BŘEZEN.
Nemá smysl to odkládat, za 10 dní jsem úplně v pohodě a vlasy mám super. Dejte mi vědět
S pozdravem
Filip Šteflovič SF7

info@nastrelenivlasu.com


Je to pro mě jedna z nejlepších investic letošního roku. SF7