BUDU SOUTĚŽIT?

13.05.2020


BUDU SOUTĚŽIT?

To byla do nedávna i pro mě, nezodpovězená otázka.
I když jsem měl celkem jasno, bylo potřeba vše probrat s trenérem a ujasnit si blízkou budoucnost jakožto závodník.

,,Pokud máte svého trenéra, měli by jste s ním probírat veškeré věci, pokud se chcete posouvat a být opravdový profesionál"
I když samy víme vše, nevíme vůbec nic.


KTERÉ SOUTĚŽE BYLY V HLEDÁČKU?


S trenérem jsme měli od začátku roku naplánované podzimní soutěže. Do těch spadal výběr soutěží: California PRO, případně nějaká další soutěž na území USA a EVLS Prague PRO. Pokud by se vše vydařilo, tak jak by mělo, hlavním cílem bylo nasbírat dostatek bodů na nominaci do Las Vegas. Olympie v Las Vegas se každoročně koná v září, letos by tomu mělo být poprvé jinak.


SEN / REALITA

Soutěže jsme vybírali takovým způsobem, abychom si naplno užili závody a také vše kolem toho. 

Spojit práci s užíváním si, je nejvíce co může být.
Soutěž v Californii, zajet si na Venice beach, zacvičit v Gold Gymu, dále navštívit San Francisco, věznici Alcatraz, nádherný visutý most Golden Gate Bridge a také se podívat do Las Angeles - Holywood, které je odsud také kousek.
Takhle měl vypadat výlet do USA, ale není všem dnům konec.


K rozhodnutí nám pomohlo mnoho aspektů a spousta nejasností co se týče soutěží, cestování a toho, jak se bude aktuální situace vyvíjet.
- USA jsou hranice uzavřené a soutěže pro nás Evropany s velkým otazníkem.
- žhavou novinkou je také zrušení EVLS PRAGUE PRO

Bohužel převládlo více - než + a proto jsme se s trenérem rozhodli, že v letošním roce nebudu soutěžit.
Budu se naplno věnovat svému SF7 TEAMU, závodníkům, které chystám na podzimní a jarní soutěže.
Chci věnovat více energie, úsilí a času tam, kde vím, že to má momentálně větší smysl. Já si mnoho věcí již splnil a tak chci napomáhat, aby si i druzí splnily své sny. Soutěžit určitě ještě chci a budu, ale za těchto podmínek se chopím, raději smysluplnější věci.

Přeji všem lidem, kteří se pohybují v odvětví fitness, aby tuto siuaci zvládli a brzy naviděnou na veškerých soutěžích, které se budou v budoucnu konat.